MOTORSPORLARI

Hıncal Uluç Yazdı Motosiklet Kullanıcıları Kızdı

23.04.2014 Çarşamba
HINCAL ULUÇ YAZDI MOTOSİKLET KULLANICILARI KIZDI

Usta kalem Hıncal Uluç, geçtiğimiz hafta Sabah gazetesindeki köşe yazısında, bazı motosiklet kullanıcılarının trafikteki kural tanımazlığını dile getirdi. Motosiklet kullanıcıları bu yazıyı tartışıyor.

, terörüne "Kim Dur Diyecek" başlıklı yazısında motosiklet kullanıcılarını topa tuttu. Moto kuryelerin trafikteki dikkatsiz davranışlarına tepkili olan Uluç, diğer motosiklet kullanıcılarının da bu kötü eğilime uymaya başladığına dikkat çekerken, trafik polislerine de veryansın etti. Sadece kuryelere ceza kesmenin trafik kurallarını uygulamaya yetmediğini ifade eden Uluç, ilk yazısındaki başlığı da " Kafamdaki başlıkta "Sokakta ölürsem katilim İstanbul Emniyet Müdürüdür" olarak seçtiğini ifade etti.

İşte yazıdan bir bölüm "Bu ülkede motosikletler trafik yasasına tabi değillerdir. Trafik polislerinin, ekip arabalarının önünde ters yoldan giderler, emniyet şeridinden sürerler.. Oto yollarda o hızlı trafiğin içinde slalomlar yaparak, şeridinde giden arabaları şaşırtırlar. Sürücü biraz acemi, heyecanlı ise, olacak kazayı düşünün.. "Otobanda direksiyon hâkimiyetini kaybetti. Üç ölü" haberlerinin ardında, o sürücüyü bordürlere çarptıran ve sonra kaybolup giden bir motosiklet olduğunu düşünürüm hep.."

Yazının devamı için

kalan karakter 1000

Fenasi yarar Fenasi yarar

Biz araç sürücü diye tabir edilen yaratıklardan bin kat daha fazla uyuyoruz kasksız montsuz motosiklet kullanan adam zaten motorcu degildir trafik kurallarına telefonla konusarak kavsaga giren sinyal vermeden en sagdan u dönüşü yapan davarların bu antropoz dede yazısına destek vermesi normal gelıyor. Yasım 30 bizde yaşlanıcaz elbet ama böyle inanmış motora aşık insanların duygularıyla masa basında yazdıgım yazıyla oynayamazsın. İstanbul trafiginde zaten motor kullanan adamın gözü karadır 3 kuruşluk aklını alıverir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 01.05.2014 13:22
rumuz z z rumuz z z

içinde slalomlar yaparak??? Laylaylom yaparak mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 25.04.2014 03:40
vatandaş vatandaş

bu ülkede vatandaşı gürültüden kurtaracak kuruluşlar varmı varsa ne yapar adamlar abart eksoz taktırmış aracını modifiye yaptırmış gece gündüz kafa şişiriyor gecenin 3 ünde şehirde gecmedigi cadde kalmıyor modifiyeli ve abart eksozlu araclar trafikte gezemez cekiciyle piste götürülür orada kullanırsın getirir garaja koyarsın bunlar heryerde insanları rahatsız ediyor görevliler seyrediyor ne demokratik memleket

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 24.04.2014 12:11
Nasreddin Nasreddin

Yazdıklarının bazı bölümlerine katılmakla beraber söylemek istediğim kısa ve net olacak:
Sen baştan motosiklet kullan, ondan sonra konuş Hıncal Uluç!
Nasreddin Hoca, damdan düşünce ne demiş hatırlatırım!

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır5
cevapla 24.04.2014 11:47
selçuk selçuk

haklı

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 24.04.2014 09:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Thesolutionssummit veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN