AKSESUARLAR

Halı Bagaj Havuzu

09.12.2015 Çarşamba
HALI BAGAJ HAVUZU

Bagaj havuzları aracınızın modeline göre üretilmiş olup aracınızın bagaj kısmına yerleştiğinde tüm yüzeyi kaplamaktadır. OEM standartlarında üretilen halı bagaj havuzları alev almaz katkılı olup ayrıca koku yapmamaktadır.

Halı bagaj havuzlarının alt yüzeyi birinci sınıf polietilen malzeme ile kaplandığından dolayı sıvı geçirmeme özelliğinin yanında ses izolasyonu görevi de yapmaktadır.

Ürünün malzeme kalınlığı 3.5 mm yan yüzeyinde bulunan bariyerlerin yüksekliği ise 3 cm'dir. Dolayısıyla bagajınıza zarar verebilecek sıvı, toz vb. materyallerin aracın orijinal halısına zarar vermesi engellenmiş olur. Günümüzde araçların bagajları kaliteli malzeme ile kaplanmaktadır. Halı bagaj havuzumuz da aynı kaliteli malzemeden üretilmiştir ve bu sayede bagaj içi görselliğini değiştirmeden koruyabilmektedir. Havuzun üst kısmının halı olması, havuzun üzerine konulan materyallerin kayma olasılığını minimum seviyeye indirgemektedir.

NonWoven Halı Bagaj Havuzu Neden Farklıdır?

Bilinen bagaj havuzlarından farklı bir hammadde ile üretilen bagaj havuzumuz bu sayede anti-bakteriyel özelliğinin yanı sıra alev almaz ve kendini söndürebilen yapısıyla otomotiv sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır. Halı yüzeyin alt kısmına lamine edilmiş polietilen madde sayesinde ürünümüz ses ve titreşimler için aracınızda mükemmel bir izolasyon sağlamış olmakla kalmayacak aynı zamanda aracınızın bagaj kısmını sıvı sızmalarına karşı koruyacaktır. Ayrıca halı bagaj havuzunun malzeme tutucu özelliği ve ürün üzerindeki iç setler sayesinde bagajınıza yerleştirdiğiniz malzemelerin kayması minimum seviyeye inecek, bu sayede bagaj içi güvenliğiniz sağlanacaktır.

BİZE ULAŞIN