HABERLER

Avrupa’nın lider crossover modeli yenilendi

03.03.2017 Cuma

Avrupa’da B segmenti crossover otomobil satışlarında 1 numara olan model (2016’da 215 bin 670 adet) geçirdiği makyaj operasyonu sonrası ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda boy gösterecek.

Yenilenen Renault Captur 7 Mart tarihinde Cenevre Otomobil Fuarı'nda yeni yüzünü gösterecek. Hem iç hem de dış tasarımındaki yeniliklerle ve yeni ekipmanlarıyla, Avrupa'da B segmenti crossover otomobil satışlarında 1 numara olan model (2016'da 215 bin 670 adet) liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor.

Daha fazla kişiselleştirme

Captur, başarısında önemli etken olan unsurları yeni versiyonda da muhafaza ediyor. Örneğin çift renkli dış gövde rengi. İki yeni kasa rengiyle kişiselleştirme seçeneklerini zenginleştiriyor : Atacama Turuncu ve Okyanus Mavi; ayrıca yeni bir tavan rengi de mevcut: Platin Gri. Herkesin kendi Captur'ünü yaratmasına olanak sağlayan 30'dan fazla farklı kombinasyon yer alıyor.

Captur, farklı renklerde 6 iç mekan kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Karamel, Kırmızı, Parlak krom ve Eskitme krom) ve 5 dış kişiselleştirme paketi (Fildişi, Okyanus Mavi, Cappuccino, Kırmızı ve Atacama Turuncu (jant kapakları ve kapı panoları çıtaları için) ile fark yaratarak daha da ileriye gidiyor.

BİZE ULAŞIN