KARŞILAŞTIRMA · Bentley Bentayga, Mercedes-AMG G 63, Porsche Cayenne Turbo S, Range Rover LWB 5.0 V8

KARŞILAŞTIRMA · Bentley Bentayga, Mercedes-AMG G 63, Porsche Cayenne Turbo S, Range Rover LWB 5.0 V8

Range Rover LWB'nin arka koltukları birinci sınıf.

Birkaç yıldır Hindistanlı Tata Grubu çatısı altında yer alan Range Rover, buluşmaya uzun dingil mesafeli ve kompresör beslemeli 5,0 lt'lik V8 motorlu en üst versiyonuyla dahil oluyor. Land Rover'ın bir modeli olarak doğan ancak sonrasında kendi başına bir marka haline dönüşen Range Rover, lüks arazi aracı kavramının ilk örneklerinden biri ve sahip olduğu arazi tecrübesi ve yeteneği, modeli basitçe SUV olarak adlandırıp önden çekişli kompakt modellerle aynı torbaya atmayı bir ayıp haline getiriyor.

Karşımızda duran gerçek bir arazi aracı ve bugüne kadar üretilmiş en güçlü ve lüks Range Rover modeli. Normal dingil mesafeli kardeşlerine göre konforun daha ön planda tutulduğu bir yürüyen aksamla donatılan Range Rover LWB'nin lastikleri de A/T (All Terrain-Her Zemin) yerine asfalt odaklı olarak tercih edilmiş. Bu lastiklere rağmen otomobilin kullanım yelpazesi sadece asfaltı kapsamıyor ve arazide de yeterli yetenek fazlasıyla mevcut. SVAutobiography (Kişisellştirme İmkanlı Özel Taşıt) kısaltmasının hakkını veren bir müşteri kitlesine sahip olan Range Rover, müşterilerinin taleplerini SVO (Special Vehicle Operations-Özel Taşıt Operasyonları) birimi tarafından gerçeğe dönüştürüyor.

Bu talepler arasında vergiler hariç 12.000 Euro istenen çift tonlu test aracı boyası veya yine vergiler hariç 7.300 Euro karşılığında bagaj bölümüne eklenebilen portatif Event koltukları yer alabiliyor. Romantik bir günbatımı izlemeyi mümkün kılan bu donanımla birlikte sevgilinizle randevunuz Bentley'nin kişiselleştirme departmanı Mulliner'in yine vergiler hariç yaklaşık 25.000 Euro'ya sunduğu üç parçalı porselen piknik setiyle karşılaştırıldığında kelepir kalıyor! Lüks ve ayrıcalığın bir bedeli var. Ve bu bedel normal insanların mantık kalıplarıyla kesinlikle örtüşmüyor.

В интеренете нашел интересный web-сайт с информацией про progressive.ua.
profvest.com

У нашей организации важный веб портал с информацией про полипы в носу. BİZE ULAŞIN