2017 Bentley Mulsanne Hallmark Series By Mulliner

2017 Bentley Mulsanne Hallmark Series By Mulliner

Bentley Motors, Mulsanne Hallmark Series by Mulliner'in tanıtımını yaptı. Son derece özel bir sınırlı üretim olan bu sürüm, en iyi kuyumcuların kullandığı en değerli metaller ve lüks malzemelerden ilham alıyor.

Mulsanne ürün gamının tamamına yayılan bu sınırlı sürüm, Bentley'in amiral gemisi modelinin en büyük lüks ifadesini oluşturuyor. Son derece özel elli adetlik model serisinin Gümüş ve Altın versiyonları satışa sunuldu. Değerli metaller eskiden beri, gerçek olduklarını değerlerini kanıtlayan ayar damgalarıyla tanımlanıyor. Gerçekten nadir otomobiller de kendilerine özgü ayar damgalarıyla tanımlanabilir; Bentley'in ayar damgasını ise Mulliner işçiliği oluşturuyor.

Bentley'in şipariş görevlerini yerine getiren bölümü olan Mulliner'in hazırladığı seçkin detaylar arasında, ayar damgalı bir gümüş veya altın kaplama 'Uçan B' maskotu, aynı malzemeden, gövdenin uzunluğu boyunca giden ince bir çizgi; bagaj bölmelerinde gümüş veya altın metalik deri kaplama, uyumlu bir şekilde boyanmış ahşap kaplama ve çarpıcı bir ahşap üzerine değerli metal kakma yer alıyor.

https://medicaments-24.com
BİZE ULAŞIN