SÖYLEŞİLER

Euro 3 TL Kalsın Razıyız

04.03.2014 Salı
EURO 3 TL KALSIN RAZIYIZ

Renault Türkiye Genel Müdür İbrahim Aybar'ı Cenevre'de yakaladık.

Cenevre Otomobil Fuarı öncesinde görüştüğümüz, Renault Türkiye Genel Müdürü İbrahim Aybar Euro'nun 3 TL'de kalmasına razı olduklarını dolar kurunun da 2.10 TL civarında kalmasının sektöre olumlu etki edeceğini söyledi. Mart ayının seçimle birlikte, kayıp ay olacağını dile getiren Aybar, "seçimden sonrasını görmek lazım" dedi. Gelecek ay makyajlı Megane'ı lanse edeceklerini söyleyen Aybar modele güvendiklerini söyledi. Dacia için de işlerin iyi gittiğini ifade eden Aybar, "bu yıl ilk 5'e girebiliriz" dedi.

Volkan Demirkuşak / Cenevre

kalan karakter 1000

savasavas savasavas

Bu adamlar Ülkenin hayinlerimi ya. euronun forlaması araçlarda %10 un üzerinde zam gelmesine sebep oldu. %25 satış oranınız düştü. Be adam sen RN Türkiye GENEL Müdürüsün, bu şekilde konuşmandan sonra Renaultun seni görevinden alması gerekiyor.Euro zamlanmadan önceki fiyatları 5 aydır arar oldum. Gezmediğim araç firması kalmadı. Birde bunun gibiler yüzünden vatandaşlar çıkmaza giriyor. Seni Allah'a havale ediyorum. Dözivin düşmesi senin aleyhine ama 70 milyonun Lehine, ama sen 70 milyonu hiçe sayıyorsun. Renault firması bu açıklama seninde işine geleceği için hiç bir yorumda bulunmayacaktır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 08.05.2014 13:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Thesolutionssummit veya otohaber.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN